Технічні вимоги до банерів:

1. Для розміщення приймаються банери формату *.gif, *.jpeg, *.swf.

2. Обсяг кожного файлу (gif, flash) не повинен перевищувати 20 кБайт для банерів розміру 468x60, 250х90 і 30 кБайт для банерів формату 240х400, 120х600, 728х90.

3. Не приймається реклама, що дискримінує людину згідно його соціального положення, раси, національності, підлоги, освіти, політичних поглядів, релігійних переконань, а так само реклама, що дискредитує товари інших виробників.

4. Не приймається реклама, що використовує зображення Державного Герба України, Державного Прапора України, а також офіційні назви органів державної влади України, виключаючи випадки, передбачені законом.

5. Не приймається реклама, що вводить користувача в оману (використовуюча елементи інтерфейсу і т.д.)

6. Не приймаються анімаційні банери, що викликають підвищене завантаження процесора.

7. Ми залишаємо за собою право уточнити вигляд і сферу діяльності рекламодавця.

8. Ми залишаємо за собою право відхилити розміщення банерів, що містять спалахи або часту зміну кадрів, які потенційно дратують користувачів порталу. Рекламні матеріали політичного змісту розміщуються з коефіцієнтом 1,5 до прайсової вартості.
Не приймаються матеріали відверто еротичного і порнографічного змісту.

9. При виготовленні рекламних банерів, використовуйте, будь ласка, програму Macromedia Flash не вище за 6-у - 7-у версію. Чим вище версія, тим менше вірогідність того, що всі користувачі зможуть побачити Ваш банер.

10. Геометричні розміри Gif і Flash файлів для банерів статичного розміру повинні точно відповідати розмірам рекламного місця, на якому планується розміщення.

В усіх swf-файлах необхідне обов'язкове використання параметру "_blank" замість "_self" (відкриття сторінки в новому вікні).

Бекграунд (фон) в swf-файлах має знаходитися у самому swf-файлі, а не в HTML коді. Інакше ваш банер буде відображатися некоректно.

Щоб забезпечити можливість підрахунку кліків на Flash-банер потрібно у вихідному fla-файлі оформити посилання наступним чином:
on (release) { getURL(_root.clickTag,"_blank"); }

Для цього у вихідному fla-файлі потрібно створити новий шар, що розташований вище всіх інших. У ньому потрібно створити прозорий об'єкт-кнопку такого ж розміру, як і банер. У вікні "Actions" цього об'єкту потрібно помістити вищевказаний код.

Щоб перевірити чи правильно було прикріплено парамер _root.clickTag до Flash-банера, в адресному рядку браузера наберіть URL файла .swf (через http://), далі без пробіла: ?clickTag= і URL сторінки, що рекламується (наприклад, http://www.yoursite.com).

Наприклад: http://www.site.com/yourbanner.swf?clickTag=http://www.yoursite.com Потім клікніть на банер. Якщо у новому вікні відкриється сторінка зі вказаним URL, то баннер працює коректно.